iconBOK 33 445 70 30 iconOferta biznes 503 150 970 kalendarz dni wolnych
OlzaLogistic a pozostali kurierzy - porównywarka cen

OlzaLogistic a pozostali kurierzy - porównywarka cen

08 października 2017

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i wysyłasz, bądź zastanawiałeś się nad wysyłaniem towarów za granicę do Czech lub na Słowację, to ten artykuł otworzy Ci oczy, jak dużo możesz zaoszczędzić wybierając odpowiedniego kuriera.

Załóżmy, że dopiero rozkręcam swój biznes i potrzebuję raz w tygodniu wysłać do Czech paczkę ważącą 30 kg, a na Słowację paczkę ważącą 20 kg. Przeczesuję Internet w poszukiwaniu najlepszej oferty kurierskiej. Interesuje mnie opcja “door to door”, zależy mi także na szybkości realizowanej usługi, aby moi klienci byli zadowoleni. Co znajduję?


To najtańsze opcje, jakie się znalazło w popularnych internetowych porównywarkach kurierów. Decydując się na najtańszą opcję wydaję tygodniowo 111,32 zł., czyli miesięcznie minimum 445,28 zł! To spora kwota, ale co można zrobić?...

Gdybym rzeczywiście był przedsiębiorcą, wydającym niemal 450 zł na dostawy miesięcznie i ktoś powiedziałby mi, że dzięki zmianie kuriera mogę płacić za tę usługę tylko 178 zł miesięcznie, prawdopodobnie bym mu nie uwierzył. A jednak to prawda!

OlzaLogisticoferuje absolutnie bezkonkurencyjne ceny na rynku. Dlaczego te usługi są takie tanie? W przypadku pozostałych kurierów mamy do czynienia z przesyłkami międzynarodowymi. OlzaLogistic nadaje paczki w cenach przesyłek krajowych! Jak to możliwe?

OlzaLogistic to firma działająca na pograniczu dwóch krajów, w Cieszynie, mieście podzielonym na pół rzeką Olzą, na część polską i czeską. OlzaLogistic postanowiła skorzystać z walorów podzielonego na dwa kraje miasta i zaproponować zupełnie innowacyjne na polskim rynku rozwiązanie. Wysyłasz paczkę na cieszyński adres, a OlzaLogistic nadaje ją z Czeskiego Cieszyna. Dzięki OlzaLogistic za paczkę do Czech czy na Słowację nie zapłacisz więcej niż za paczkę w obrębie naszego kraju. To sprytne rozwiązanie działa już od 5 lat i nadal się rozwija.

Zastanawiasz się jak to działa? Gdy tylko OlzaLogistic otrzymuje od Ciebie paczkę w Cieszynie, przepakowuje ją i wysyła z Czeskiego Cieszyna do Twojego adresata, a ten paczkę otrzymuje już następnego dnia.

Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko płacisz mniej, ale także możesz pozwolić sobie na obniżkę swojego towaru i stać się bezkonkurencyjnym na rynku. Twoja szansa na zwiększenie liczby czeskich i słowackich odbiorców wzrośnie, a Twoja firma tylko na tym skorzysta. Jeśli zależy Ci na rozwoju i staniu się prawdziwym liderem, to rozwiązanie jest po prostu dla Ciebie. Nie ma się nad czym zastanawiać - liczby mówią same za siebie.
Mam nadzieję, że jeżeli na początku podchodziłeś sceptycznie do mojej obietnicy, że artykuł otwiera oczy na olbrzymie oszczędności, które oferuje Ci firma kurierska OlzaLogistic, to teraz jesteś już entuzjastycznie nastawiony do tego świetnego rozwiązania.

Dodam tylko, że gdybyś potrzebował tłumaczenia w kontakcie z klientem, a może małej porady co do kierunku w którym firma powinna się rozwijać, to OlzaLogistic również w tej kwestii jest bezkonkurencyjna. Znamy ten rynek już od wielu lat, wiemy jak ewoluuje i chętnie wesprzemy twoją firmę. Nam w równym stopniu, co Tobie, bardzo zależy byś wysyłał za granicę jak najwięcej paczek!
OlzaLogistic.com- rozwiązania dla biznesu. Dostarczamy Twoje paczki do Czech i na Słowację już za 16 zł.
olzalogisticolzalogistic.com, s.r.o.Protifašistických bojovníků 1329/19,73701 Český Těšín, Republika CzeskaNIP: CZ01503057, IČ (regon CZ): 01503057

© Olza Logistic 2011-2022 / Polityka prywatności

Site by weboski

Dziękujemy!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Szwejk

Szybki kontakt

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Rozumiem