pobierz ofertę

Podaj nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy warunki współpracy

Logo OlzaLogistic
kalendarz dni wolnych BOK 33 445 70 30 Oferta 503 150 970

Paczki do Bułgarii dla e-commerce

Bułgarski rynek e-commerce

Szybka i bezpieczna przesyłka do Bułgarii

Szukasz na rynku doświadczonej firmy, która profesjonalnie dostarcza przesyłki zagraniczne? Rozwijasz rynek sprzedaży w Bułgarii?

Doskonale trafiłeś! Firma OlzaLogistic zajmuje się wysyłaniem przesyłek do Bułgarii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach logistycznych. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym. Dla naszej firmy głównym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego gwarantujemy szybką i bezproblemową dostawę przesyłki. Dzięki naszej firmie wyślesz paczkę do Bułgarii z pełną gwarancją, że dojdzie w nienaruszonym stanie i o ustalonym terminie. Jeśli chcesz mieć dokładne informacje na temat tego gdzie aktualnie znajduje się wysłany towar, udostępniamy monitoring wysyłki, czyli śledzenie.
Waga do:
Spedycja2 kg5 kg10 kg15 kg 20 kg30 kgDopłata za pobranie
Econt Home Delivery28,4 PLN31,5 PLN38,7 PLN---16 PLN
Econt Pick-up Point27,6 PLN29,4 PLN36,8 PLN---16 PLN
Speedy Home Delivery28 PLN31 PLN38 PLN---8,2 PLN
Speedy Pick-up Point27 PLN29 PLN36 PLN---8,2 PLN

Cennik świadczenia usług dla biznesu. Podane ceny dotyczą klientów z Umową. Zawierają wszystkie dodatkowe opłaty (drogowa, paliwowa itp.). Stawka VAT 0%.

Wysyłasz więcej, to płacisz jeszcze mniej!

Sprawdź swoją indywidualną ofertę

Niepoprawnie wypełniony formularz

Niestety, nie udało się wysłać wiadomości!

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!

lub zadzwoń: +48 503 150 970
Zaplanuj z wyprzedzeniem doręczenia paczek. Sprawdź kiedy wypadają dni wolne od pracy w każdym z krajów docelowych

Usługi dodatkowe na rynku bułgarskim

Obsłużymy Twoje lokalne BOK w języku bułgarskim

Martwi Cię kwestia obsługi Twojego bułgarskiego klienta? Z nami niczym nie musisz się kłopotać, zajmiemy się wszystkim za pośrednictwem doświadczonych ludzi w danej branży i tłumaczy. W trosce o Twój wizerunek nasi operatorzy zareagują również na pojawiające się w Internecie opinie o Twoim sklepie .
W przypadku problemów, operatorzy OlzaLogistic niezwłocznie skontaktują się z Twoim klientem. Dzięki temu, że jesteśmy firmą logistyczną, mamy również wgląd do przesyłek.

Formalności w Bułgarii

Prowadzenie biznesu wymaga czasem formalności, zwłaszcza na początku.
Nie mówisz po bułgarsku? Żaden problem! Współpracujemy z dobrymi, sprawdzonymi tłumaczami języka bułgarskiego

Wesprzemy Twój e-sklep marketingowo

Dzięki poszukiwaniu partnerów handlowych w Bułgarii, otrzymują Państwo gwarancję udanego startu biznesu w Republice Bułgarii. Firma OlzaLogistic zajmuje się marketingiem w Bułgarii. Jednym z najważniejszych zadań jakie realizuje jest poszukiwanie partnerów handlowych
Oferujemy kompletną ofertę doręczeń w Bułgarii, umożliwiającą dostawy:
1. home delivery,
2. do punktów odbioru paczek.

Państwa uwagę kierujemy szczególnie na ten drugi kanał, bowiem obecnie w Bułgarii ponad 70% paczek odbieranych jest w PUDO.

Współpracujemy jedynie z renomowanymi bułgarskimi przewoźnikami: Speedy i Econt.

Speedy jest jedną z największych firm kurierskich w Bułgarii, z ponad 25% udziałem w rynku. Firma powstała w 1998 roku. Obecnie zatrudnia 1400 pracowników i posiada flotę ponad 1000 pojazdów. Jej sieć logistyczna obejmuje całe terytorium Bułgarii. Speedy obsługuje ponad 700 000 klientów, którzy wysyłają ponad 25 milionów paczek rocznie.

Econt został założony w 1993 roku. Od tego czasu stał się niekwestionowanym logistycznym ekspertem w zakresie usług kurierskich, pocztowych, cargo oraz przesyłek międzynarodowych. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Swoje usługi świadczy także poza Bułgarią, w Grecji, Rumunii i na Cyprze.

Bułgarski rynek e-commerce

podstawowe fakty