zamów ofertę!

Podaj nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy warunki współpracy

Paczki do Czech | Czeski rynek e-commerce

Szybka i bezpieczna przesyłka do Czech

Szukasz na rynku doświadczonej firmy, która profesjonalnie dostarcza przesyłki zagraniczne? Rozwijasz rynki sprzedaży na Czechy i Słowację?

Doskonale trafiłeś! Firma OlzaLogistic zajmuje się wysyłaniem przesyłek do Czech oraz Słowacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach logistycznych. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym. Dla naszej firmy głównym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego gwarantujemy szybką i bezproblemową dostawę przesyłki. Dzięki naszej firmie wyślesz paczkę do Czech i Słowacji z pełną gwarancją, że dojdzie w nienaruszonym stanie i o ustalonym terminie. Jeśli chcesz mieć dokładne informacje na temat tego gdzie aktualnie znajduje się wysłany towar, udostępniamy monitoring wysyłki, czyli śledzenie.

Usługi dodatkowe na rynku czeskim

Obsłużymy Twoje lokalne BOK w języku czeskim

Martwi Cię kwestia obsługi Twojego czeskiego albo słowackiego klienta? Z nami niczym nie musisz się kłopotać, zajmiemy się wszystkim za pośrednictwem doświadczonych ludzi w danej branży i tłumaczy.W trosce o Twój wizerunek nasi operatorzy zareagują również na pojawiające się w Internecie opinie o Twoim sklepie .
W przypadku problemów, operatorzy OlzaLogistic niezwłocznie skontaktują się z Twoim klientem. Dzięki temu, że jesteśmy firmą logistyczną, mamy również wgląd do przesyłek.

Formalności w Czechach

Prowadzenie biznesu wymaga czasem formalności, zwłaszcza na początku.
Nie mówisz po czesku? Żaden problem! Współpracujemy z dobrymi, sprawdzonymi tłumaczami języka czeskiego

Wesprzemy Twój e-sklep marketingowo

Dzięki poszukiwaniu partnerów handlowych w Czechach, otrzymują Państwo gwarancję udanego startu biznesu w Republice Czeskiej. Firma Olzalogistic zajmuje się marketingiem w Czechach. Jednym z najważniejszych zadań jakie realizuje jest poszukiwanie partnerów handlowych

Czeski rynek e-commerce

podstawowe fakty

Paczki do Czech

pobierz cennik CZ

Podbij czeski e-rynek razem z nami!


Niepoprawnie wypełniony formularz

Niestety, nie udało się wysłać wiadomości!

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!