zamów ofertę!

Podaj nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy warunki współpracy

Rumuński rynek e-commerce

Szybka i bezpieczna przesyłka do Rumunii

Szukasz na rynku doświadczonej firmy, która profesjonalnie dostarcza przesyłki zagraniczne? Rozwijasz rynek sprzedaży w Rumunii?

Doskonale trafiłeś! Firma OlzaLogistic zajmuje się wysyłaniem przesyłek do Rumunii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach logistycznych. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym. Dla naszej firmy głównym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego gwarantujemy szybką i bezproblemową dostawę przesyłki. Dzięki naszej firmie wyślesz paczkę do Rumunii z pełną gwarancją, że dojdzie w nienaruszonym stanie i o ustalonym terminie. Jeśli chcesz mieć dokładne informacje na temat tego gdzie aktualnie znajduje się wysłany towar, udostępniamy monitoring wysyłki, czyli śledzenie.

Usługi dodatkowe na rynku rumuńskim

Obsłużymy Twoje lokalne BOK w języku rumuńskim

Martwi Cię kwestia obsługi Twojego rumuńskiego klienta? Z nami niczym nie musisz się kłopotać, zajmiemy się wszystkim za pośrednictwem doświadczonych ludzi w danej branży i tłumaczy. W trosce o Twój wizerunek nasi operatorzy zareagują również na pojawiające się w Internecie opinie o Twoim sklepie .
W przypadku problemów, operatorzy OlzaLogistic niezwłocznie skontaktują się z Twoim klientem. Dzięki temu, że jesteśmy firmą logistyczną, mamy również wgląd do przesyłek.

Formalności w Rumunii

Prowadzenie biznesu wymaga czasem formalności, zwłaszcza na początku.
Nie mówisz po rumuńsku? Żaden problem! Współpracujemy z dobrymi, sprawdzonymi tłumaczami języka rumuńskiego

Wesprzemy Twój e-sklep marketingowo

Dzięki poszukiwaniu partnerów handlowych w Rumunii, otrzymują Państwo gwarancję udanego startu biznesu w Republice Rumuńskiej. Firma Olzalogistic zajmuje się marketingiem w Rumunii. Jednym z najważniejszych zadań jakie realizuje jest poszukiwanie partnerów handlowych

Rumuński rynek e-commerce

podstawowe fakty

Paczki do Rumunii

pobierz cennik RO

Podbij rumuński e-rynek razem z nami!


Niepoprawnie wypełniony formularz

Niestety, nie udało się wysłać wiadomości!

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!