zamów ofertę!

Podaj nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy warunki współpracy

Słowacki rynek e-commerce | Paczki na Słowację

Szybka i bezpieczna przesyłka na Słowację

Szukasz na rynku doświadczonej firmy, która profesjonalnie dostarcza przesyłki zagraniczne? Rozwijasz rynki sprzedaży na Czechy i Słowację?

Doskonale trafiłeś! Firma OlzaLogistic zajmuje się wysyłaniem przesyłek do Czech oraz Słowacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach logistycznych. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym. Dla naszej firmy głównym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego gwarantujemy szybką i bezproblemową dostawę przesyłki. Dzięki naszej firmie wyślesz paczkę do Czech i Słowacji z pełną gwarancją, że dojdzie w nienaruszonym stanie i o ustalonym terminie. Jeśli chcesz mieć dokładne informacje na temat tego gdzie aktualnie znajduje się wysłany towar, udostępniamy monitoring wysyłki, czyli śledzenie.

Usługi dodatkowe na rynku słowackim

Obsłużymy Twoje lokalne BOK w języku słowackim

Martwi Cię kwestia obsługi Twojego czeskiego albo słowackiego klienta? Z nami niczym nie musisz się kłopotać, zajmiemy się wszystkim za pośrednictwem doświadczonych ludzi w danej branży i tłumaczy.W trosce o Twój wizerunek nasi operatorzy zareagują również na pojawiające się w Internecie opinie o Twoim sklepie .
W przypadku problemów, operatorzy OlzaLogistic niezwłocznie skontaktują się z Twoim klientem. Dzięki temu, że jesteśmy firmą logistyczną, mamy również wgląd do przesyłek.

Formalności na Słowacji

Prowadzenie biznesu wymaga czasem formalności, zwłaszcza na początku.
Nie mówisz po słowacku? Żaden problem! Współpracujemy z dobrymi, sprawdzonymi tłumaczami języka słowackiego

Wesprzemy Twój e-sklep marketingowo

Dzięki poszukiwaniu partnerów handlowych na Słowacji, otrzymują Państwo gwarancję udanego startu biznesu w Republice Słowackiej. Firma Olzalogistic zajmuje się marketingiem na Słowacji. Jednym z najważniejszych zadań jakie realizuje jest poszukiwanie partnerów handlowych

Słowacki rynek e-commerce

podstawowe fakty

Paczki na Słowację

pobierz cennik SK

Podbij słowacki e-rynek razem z nami!


Niepoprawnie wypełniony formularz

Niestety, nie udało się wysłać wiadomości!

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!