zamów ofertę!

Podaj nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy warunki współpracy

Węgierski rynek e-commerce

Szybka i bezpieczna przesyłka na Węgry

Szukasz na rynku doświadczonej firmy, która profesjonalnie dostarcza przesyłki zagraniczne? Rozwijasz rynek sprzedaży na Węgrzech?

Doskonale trafiłeś! Firma OlzaLogistic zajmuje się wysyłaniem przesyłek na Węgry. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach logistycznych. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym. Dla naszej firmy głównym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego gwarantujemy szybką i bezproblemową dostawę przesyłki. Dzięki naszej firmie wyślesz paczkę na Węgry z pełną gwarancją, że dojdzie w nienaruszonym stanie i o ustalonym terminie. Jeśli chcesz mieć dokładne informacje na temat tego gdzie aktualnie znajduje się wysłany towar, udostępniamy monitoring wysyłki, czyli śledzenie.

Usługi dodatkowe na rynku węgierskim

Obsłużymy Twoje lokalne BOK w języku węgierskim

Martwi Cię kwestia obsługi Twojego węgierskiego klienta? Z nami niczym nie musisz się kłopotać, zajmiemy się wszystkim za pośrednictwem doświadczonych ludzi w danej branży i tłumaczy. W trosce o Twój wizerunek nasi operatorzy zareagują również na pojawiające się w Internecie opinie o Twoim sklepie .
W przypadku problemów, operatorzy OlzaLogistic niezwłocznie skontaktują się z Twoim klientem. Dzięki temu, że jesteśmy firmą logistyczną, mamy również wgląd do przesyłek.

Formalności na Węgrzech

Prowadzenie biznesu wymaga czasem formalności, zwłaszcza na początku.
Nie mówisz po węgiersku? Żaden problem! Współpracujemy z dobrymi, sprawdzonymi tłumaczami języka węgierskiego

Wesprzemy Twój e-sklep marketingowo

Dzięki poszukiwaniu partnerów handlowych na Węgrzech, otrzymują Państwo gwarancję udanego startu biznesu w Republice Węgierskiej. Firma Olzalogistic zajmuje się marketingiem na Węgrzech. Jednym z najważniejszych zadań jakie realizuje jest poszukiwanie partnerów handlowych

Węgierski rynek e-commerce

podstawowe fakty

Paczki na Węgry

pobierz cennik HU

Podbij węgierski e-rynek razem z nami!


Niepoprawnie wypełniony formularz

Niestety, nie udało się wysłać wiadomości!

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!