Przesyłki do Węgier i Rumunii, usługi kurierskie dla firm

Najlepsze ceny pobraniowe ➤ Najtańsze przesyłki Polska - Węgry oraz Polska - Rumunia ➤ Bezpiecznie i szybko. Proste warunki współpracy. Sprawdź nas!

Najlepszy partner na rynku

Wysyłaj z nami paczki do Rumunii i Węgier


Wraz ze wzrostem oczekiwań naszych klientów, z ich rozwojem i ekspansją sprzedaży na rynki europejskie polecamy nasze usługi przesyłek do Rumunii i przesyłek do Węgier.

Szczególnie zachęcamy do współpracy firmy, korporacje oraz zakłady produkcyjne, które swoje produkty chcą dostarczyć do tych rozwijających się krajów.


Dlaczego warto?

Na czas: 99,9% przesyłek wysyłanych z OlzaLogistic dociera do adresatów na czas. W OlzaLogistic formalności ograniczamy do minimum, dlatego mamy czas na szybkie dostarczanie przesyłek.

W dobrej cenie: ceny dostarczenia przesyłek do Rumunii i Węgier rozpoczynają się już od 15,50 złotych. A im więcej wysyłasz - tym mniej płacisz.

Obsługa klienta: oferujemy obsługę mailową i telefoniczną Twojego adresata w danym języku. Pomagamy w tłumaczeniu dokumentów, założeniu konto bankowych w krajach UE. Dzięki naszym magazynom obsłużmy także zwroty Twoich klientów.


Mamy 8 lat doświadczenia w branży transportowej. Z nami ekspansja rumuńskiego i węgierskiego rynku jest tania i skuteczna.

Rozpocznij współpracę

Obsługa zagranicznego klienta


Obsłużymy telefonicznie i e-mailowo Twój e-sklep. Dzięki temu możesz na spokojnie zająć się rozwojem swojej firmy, a my w Twoim imieniu obsłużymy klientów. Nasz wielojęzyczny zespół odbierze i wykona za Ciebie połączenia telefoniczne oraz przetłumaczy korespondencję mailową, odpowiemy także na pytania Twoich klientów.

Wiemy jak bardzo klienci cenią sobie stały kontakt ze sprzedawcą, więc w OlzaLogistic jesteśmy w stanie go zapewnić.Pomoc dla firm na starcie


Zaczynasz ekspansję zagraniczną? Wiemy jakie trudne bywają początki, dlatego nasz zespół pomoże Ci uporać się ze wszystkimi formalnościami na starcie. Wspólnie założymy konto w banku na terenie UE, przetłumaczymy potrzebne dokumenty, wesprzemy w tłumaczeniach bieżącej korespondencji.

Oferujemy Tobie nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. My też kiedyś zaczynaliśmy i popełniliśmy wiele błędów, abyś Ty już nie musiał.
Cennik przesyłek do Rumunii i Węgier dla biznesu

Kraj wysyłki 5 kg 10 kg 15 kg 20 kg 30 kg 40 kg
Rumunia
Węgry

32 zł
39 zł pobranie
od 16,30 zł*
32 zł
39 zł pobranie
od 18,00 zł
39 zł
46 zł pobranie

39 zł
46 zł pobranie

46 zł
53 zł pobranie

55 zł
62 zł pobranie


Cennik świadczenia usług dla biznesu. Podane ceny dotyczą klientów z Umową. Zawierają wszystkie dodatkowe opłaty (drogowa, paliwowa itp.). Stawka VAT 0%.

* - do punktów odbioru Zasilkovny

Wykonanie strony internetowej: weboski