PRZESYŁKI DO CZECH, USŁUGI LOGISTYCZNE I TRANSPORT

Usługi transportowe międzynarodowe ➤ Najtańsze przesyłki Polska - Czechy oraz na Słowację ➤ Bezpiecznie i szybko. Proste warunki współpracy. Sprawdź nas!

Szybka i bezpieczna przesyłka do Czech

Szukasz na rynku doświadczonej firmy, która profesjonalnie dostarcza przesyłki zagraniczne? Rozwijasz rynki sprzedaży na Czechy i Słowację?

Doskonale trafiłeś! Firma OlzaLogistic zajmuje się wysyłaniem przesyłek do Czech oraz Słowacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach logistycznych. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym. Dla naszej firmy głównym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego gwarantujemy szybką i bezproblemową dostawę przesyłki. Dzięki naszej firmie wyślesz paczkę do Czech i Słowacji z pełną gwarancją, że dojdzie w nienaruszonym stanie i o ustalonym terminie. Jeśli chcesz mieć dokładne informacje na temat tego gdzie aktualnie znajduje się wysłany towar, udostępniamy monitoring wysyłki, czyli śledzenie.


Tanie usługi transportowe

OlzaLogistic oferuje najtańsze paczki do Czech i Słowacji. Nasze przesyłki kurierskie oferujemy już za cenę 11 złotych. Więcej szczegółów dotyczących cen usług kurierskich dostępnych jest poniżej.


Cennik przesyłek do Czech


Firmy, które podpisują z nami umowę współpracy, mogą liczyć na dużo niższy koszt usług z zakresu obsługi spedycyjnej. Zobacz ceny, które oferujemy dla przesyłek biznesowych do Czech i Słowacji, a także do pozostałych krajów Unii Europejskiej.

  Przesyłka kurierska
Przesyłka pocztowa
List polecony
List ekonomiczny
Przesyłki paletowe
Paczka do Czech od 16 zł od 15,20 zł od 12,70 zł od 7,80 zł od 130 zł
Paczka na Słowację

Proces transportu przesyłek z OlzaLogistic

Krok 1
Spakuj swoją przesyłkę i nadaj ją do nas. Sam zdecyduj, czy zamawiasz naszego kuriera czy skorzystasz z innej firmy kurierskiej.
Krok 2
Kurier odbierze od Ciebie Twoją przesyłkę i dostarczy ją do naszego magazynu, gdzie ją sortujemy i jeszcze tego samego dnia, gotową do doręczenia wysyłamy do Twojego klienta.
Krok 3
Następnego dnia przesyłka dociera prosto do Twojego klienta pod podany adres w Czechach lub na Słowacji - i wszyscy są zadowoleni! (Przy transporcie do innych państw UE doliczamy tzw. transit time.)

formalności w Czechach

Prowadzenie biznesu wymaga czasem formalności, zwłaszcza na początku.
Nie mówisz po czesku? Żaden problem! Współpracujemy z dobrymi, sprawdzonymi tłumaczami języka czeskiego

zobacz naszą ofertę

Czeskie i słowackie call center

Martwi Cię kwestia obsługi Twojego czeskiego albo słowackiego klienta? Z nami niczym nie musisz się kłopotać, zajmiemy się wszystkim za pośrednictwem doświadczonych ludzi w danej branży i tłumaczy.
W trosce o Twój wizerunek nasi operatorzy zareagują również na pojawiające się w Internecie opinie o Twoim sklepie .
W przypadku problemów, operatorzy OlzaLogistic niezwłocznie skontaktują się z Twoim klientem. Dzięki temu, że jesteśmy firmą logistyczną, mamy również wgląd do przesyłek.


e-commerce lub marketing

Dzięki poszukiwaniu partnerów handlowych w Czechach, otrzymują Państwo gwarancję udanego startu biznesu w Republice Czeskiej. Firma Olzalogistic zajmuje się marketingiem w Czechach. Jednym z najważniejszych zadań jakie realizuje jest poszukiwanie partnerów handlowych

Wykonanie strony internetowej: weboski