PRZESYŁKI DO CZECH, USŁUGI LOGISTYCZNE I TRANSPORT

Usługi transportowe międzynarodowe ➤ Najtańsze przesyłki Polska - Czechy oraz na Słowację ➤ Bezpiecznie i szybko. Proste warunki współpracy. Sprawdź nas!

Szybka i bezpieczna przesyłka do Czech

Szukasz doświadczonej firmy, która zajmuje się dostawą przesyłek? Rozwijasz rynki sprzedaży na Czechy i Słowację?

Doskonale trafiłeś! Firma OlzaLogistic zajmuje się wysyłaniem przesyłek do Czech oraz Słowacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach logistycznych. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym. Dla naszej firmy głównym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego gwarantujemy szybką i bezproblemową dostawę przesyłki.


Tanie usługi transportowe

OlzaLogistic oferuje najtańsze przesyłki na linii Polska - Czechy. Z nami wyślesz przesyłkę już od 11 złotych. Więcej szczegółów dotyczących cen usług kurierskich dostępnych jest poniżej.


Cennik przesyłek do Czech


Firmy, które podpisują z nami umowę współpracy, mogą liczyć na atrakcyjne ceny z zakresu obsługi spedycyjnej. Zobacz ceny, które oferujemy dla przesyłek biznesowych do Czech i Słowacji, a także do pozostałych krajów Unii Europejskiej.

  Przesyłka kurierska
Przesyłka pocztowa
List polecony
List ekonomiczny
Przesyłki paletowe
Paczka do Czech od 16 zł od 15,20 zł od 12,70 zł od 7,80 zł od 130 zł
Paczka na Słowację

Proces transportu przesyłek z OlzaLogistic

Krok 1
Spakuj swoją przesyłkę i nadaj ją do nas. Sam zdecyduj, czy zamawiasz naszego kuriera czy skorzystasz z pomocy własnego.
Krok 2
Kurier odbierze od Ciebie Twoją przesyłkę i dostarczy ją do naszego magazynu, gdzie ją sortujemy i jeszcze tego samego dnia wysyłamy do Twojego klienta.
Krok 3
Następnego dnia przesyłka dociera prosto do Twojego klienta w Czechach lub na Słowacji - i wszyscy są zadowoleni! (Przy transporcie do innych państw UE doliczamy tzw. transit time.)

formalności w Czechach

Prowadzenie biznesu wymaga czasem formalności, zwłaszcza na początku.
Nie mówisz po czesku? Żaden problem! Współpracujemy z dobrymi, sprawdzonymi tłumaczami języka czeskiego

zobacz naszą ofertę

Czeskie i słowackie call center

Martwi Cię kwestia obsługi Twojego czeskiego albo słowackiego klienta? Z nami niczym nie musisz się kłopotać, ponieważ wszystkim się zajmiemy.
W trosce o Twój wizerunek nasi operatorzy zareagują również na pojawiające się w Internecie opinie o Twoim sklepie .
W przypadku problemów, operatorzy OlzaLogistic niezwłocznie skontaktują się z Twoim klientem. Dzięki temu, że jesteśmy firmą logistyczną, mamy również wgląd do przesyłek.


e-commerce lub marketing

Dzięki poszukiwaniu partnerów handlowych w Czechach, otrzymują Państwo gwarancję udanego startu biznesu w Republice Czeskiej. Firma Olzalogistic zajmuje się marketingiem w Czechach. Jednym z najważniejszych zadań jakie realizuje jest poszukiwanie partnerów handlowych

Wykonanie strony internetowej: weboski