iconBOK 33 445 70 30 iconOferta biznes 503 150 970 kalendarz dni wolnych
BaseLinker najpopularniejszym narzędziem w Olzie

BaseLinker najpopularniejszym narzędziem w Olzie

15 lutego 2022

BaseLinker to jeden z najlepszych systemów do integracji procesów e-commerce. W ramach miesięcznego abonamentu otrzymujemy możliwość zarządzania zamówieniami, wystawiania faktur, drukowania etykiet i nadawania paczek oraz dostęp do popularnych platform marketplace, sklepów, kurierów i systemów księgowych.

Dzięki pełnej kontroli stanów magazynowych i cen nie musimy przejmować się rozbieżnościami ilościowymi i cenowymi. System pozwala na dodawanie wielu ofert jednocześnie w zaledwie w kilka minut. Automatyzacja większości czynności pozwala m.in. na systemowe wysyłanie e-maili do klientów, tworzenie przesyłek, drukowanie etykiet czy wystawianie faktur. Dzięki temu możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze - rozwijaniu biznesu.

BaseLinker jest obecnie ulubionym narzędziem automatyzacji procesów logistycznych klientów Olza Logistic, co potwierdzają setki tysięcy wysłanych paczek w ubiegłym roku. Dzięki integracji panelu Olzy z BaseLinkerem nasi klienci cieszą się większą efektywnością w codziennej pracy. Konto Olza Logistic służy do zarządzania obsługą zamówień w systemie BaseLinker i dzięki zautomatyzowaniu procesów obsługi zamówień pozwala na sprawniejszą komunikację z odbiorcami, optymalne wykorzystywanie zasobów i redukcję kosztów. Korzyści są najlepiej widoczne przy sprzedaży wielokanałowej i korzystaniu z usług kilku przewoźników jednocześnie. Integracja pozwala na szybkie nadawanie paczek.

BaseLinker to także "integracyjna" brama do najlepszych usług i systemów, takich jak platformy PrestaShop, WooCommerce i Shopify oraz e-sklepy, jak np. największy środkowoeuropejski sklep internetowy Mall.cz oferujący ponad 2 000 000 produktów.

Z BaseLinkera korzysta już 15 000 firm, w tym wielu naszych klientów. Wszystkie możliwości systemu można przetestować bezpłatnie przez 14 dni.

Więcej o połączeniach Olzy Logistic z innymi popularnymi systemami, jak również za pomocą API można znaleźć pod poniższym linkiem.

olzalogisticolzalogistic.com, s.r.o.Protifašistických bojovníků 1329/19,73701 Český Těšín, Republika CzeskaNIP: CZ01503057, IČ (regon CZ): 01503057

© Olza Logistic 2011-2023 / Polityka prywatności

Site by weboski

Dziękujemy!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Szwejk

Szybki kontakt

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Rozumiem