iconBOK 33 445 70 30 iconOferta biznes 503 150 970 kalendarz dni wolnych
Integracja z eMAG

Integracja z eMAG

05 lipca 2022

Sprzedaż w Rumunii jeszcze nigdy nie była tak prosta. Skorzystaj ze wsparcia Olzy i skutecznie docieraj do klientów na największym marketplace w regionie.

Integracja informatyczna

Integracja naszego panelu wysyłkowego z systemami eMAG to najlepszy i najłatwiejszy sposób obsługi zamówień oraz zarządzania logistyką dostaw i zwrotów. Dzięki naszemu rozwiązaniu będziesz mógł m.in.:

  • pobrać zamówienia z eMAG do naszego panelu,
  • wygenerować listy przewozowe do zamówień,
  • śledzić zamówienia w panelu eMAG.


Co to oznacza dla Ciebie? Pełną automatyzację obsługi wysyłek. Twoi klienci dostaną paczki szybciej, a Ty zaoszczędzisz czas, z którym będziesz mógł zrobić co zechcesz.

Integracja logistyczna

Z Olza Logistic otrzymujesz także najlepszy łańcuch logistyczny do Rumunii. Przede wszystkim gwarantujemy własne codzienne line-haule, dzięki czemu bezpieczeństwo i czas transportu są zoptymalizowane.

Swoim klientom zaoferujesz z kolei ich ulubione opcje dostaw na ostatniej mili. Do dyspozycji masz doręczenia typu home delivery realizowane przez Cargusa i FAN Courier oraz 3500 punktów odbioru, w tym 2700 paczkomatów eMAG Courier/Sameday Easybox.

Wszystkie punkty dostępne są w naszym darmowym widgecie, w którym w sumie znajduje się ponad 52 000 Pick-up Pointów w Europie Środkowo-Wschodniej.

eMAG – jak zacząć?

W eMAG czeka na Ciebie 500 000 kupujących dziennie. Twoje produkty będą dostępne w dowolnym miejscu i czasie: na komputerze stacjonarnym, tablecie, telefonie i w aplikacji mobilnej eMAG.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z eMAG i nie do końca wiesz jak to zrobić z przyjemnością Ci pomożemy!

Nowym klientom zapewniamy kontakt z działem handlowym eMag i pomoc w założeniu konta oraz wystawieniu oferty.

olzalogisticolzalogistic.com, s.r.o.Protifašistických bojovníků 1329/19,73701 Český Těšín, Republika CzeskaNIP: CZ01503057, IČ (regon CZ): 01503057

© Olza Logistic 2011-2024 / Polityka prywatności

Site by weboski

Dziękujemy!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Szwejk

Szybki kontakt