iconBOK 33 445 70 30 iconOferta biznes 503 150 970 kalendarz dni wolnych

Nowa opcja doręczeń do Rumunii

01 listopada 2020
Zgodnie ze strategią oferowania wielokanałowych i efektywnych rozwiązań w zakresie doręczeń na zagranicznych rynkach, nawiązaliśmy współpracę z jednym z czołowych operatorów na rumuńskim rynku - Fan Courier. W ramach usługi oferujemy doręczenia paczek pod wskazany adres (home delivery).

Nasza oferta obejmuje także wszystkie niezbędne rozwiązania, takie jak pobranie i obsługę zwrotów. Mogą Państwo również zaoferować swoim klientom adresy zwrotne w Rumunii, z których następnie przekażemy do Państwa przesyłki powrotne.

Obecnie Olza Logistic oferuje następujące opcje doręczania przesyłek w Rumunii:
  • Urgent Cargus - home delivery;
  • FAN Courier - home delivery;
  • GLS CZ - przesyłka międzynarodowa;
  • Coletaria - sieć punktów odbioru.
W przypadku zainteresowania którymkolwiek z powyższych rozwiązań, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem handlowym pod adresem sales@olzalogistic.com, który przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę.

olzalogisticolzalogistic.com, s.r.o.Protifašistických bojovníků 1329/19,73701 Český Těšín, Republika CzeskaNIP: CZ01503057, IČ (regon CZ): 01503057

© Olza Logistic 2011-2021 / Polityka prywatności

Site by weboski

Dziękujemy!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Szwejk

Szybki kontakt

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Rozumiem