iconBOK 33 445 70 30 iconOferta biznes 503 150 970 kalendarz dni wolnych
Nowa opcja doręczeń do Rumunii

Nowa opcja doręczeń do Rumunii

01 listopada 2020
Zgodnie ze strategią oferowania wielokanałowych i efektywnych rozwiązań w zakresie doręczeń na zagranicznych rynkach, nawiązaliśmy współpracę z jednym z czołowych operatorów na rumuńskim rynku - Fan Courier. W ramach usługi oferujemy doręczenia paczek pod wskazany adres (home delivery).

Nasza oferta obejmuje także wszystkie niezbędne rozwiązania, takie jak pobranie i obsługę zwrotów. Mogą Państwo również zaoferować swoim klientom adresy zwrotne w Rumunii, z których następnie przekażemy do Państwa przesyłki powrotne.

Obecnie Olza Logistic oferuje następujące opcje doręczania przesyłek w Rumunii:
  • Urgent Cargus - home delivery;
  • FAN Courier - home delivery;
  • GLS CZ - przesyłka międzynarodowa;
  • Coletaria - sieć punktów odbioru.
W przypadku zainteresowania którymkolwiek z powyższych rozwiązań, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem handlowym pod adresem sales@olzalogistic.com, który przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę.

olzalogisticolzalogistic.com, s.r.o.Protifašistických bojovníků 1329/19,73701 Český Těšín, Republika CzeskaNIP: CZ01503057, IČ (regon CZ): 01503057

© Olza Logistic 2011-2023 / Polityka prywatności

Site by weboski

Dziękujemy!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Szwejk

Szybki kontakt

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Rozumiem