iconBOK 33 445 70 30 iconOferta biznes 503 150 970 kalendarz dni wolnych
Czeskie piwo w polskiej stolicy

Czeskie piwo w polskiej stolicy

05 października 2017
...czyli OlzaLogistic na XI Targach eHandlu w Warszawie.

Odkąd zdarza nam się uczestnictwo w tego typu eventach, to za każdym razem zadajemy sobie pytanie: jak się najlepiej przedstawić? Czym się pochwalić? Jak możliwie najlepiej nawiązać kontakt z potencjalnym partnerem?

Odpowiedź zawsze narzuca się sama - w końcu jesteśmy czeską firmą. Promujemy to, co czeskie. Posłużyliśmy się więc poniższym sloganem:

Choć nie jestem detektywem, zawsze znajdę budkę z piwem.

Stworzyliśmy więc taką „budkę“, żeby każdy nas znalazł...... i musimy przyznać, że poniekąd wyróżnialiśmy się w dżungli plastikowych „najlepszych rozwiązań dla twego biznesu“ oraz rzeszy „pomagających naszym klientom rosnąć“. Więcej zdjęć możecie obejrzeć na naszym Facebooku :-)

Zamiast pisania długich wywodów o tym, jak to było na targach (zainteresowany przyjeżdża, a dla niezainteresowanego to ciekawe jak wyścig łodzi podwodnych), podsumowujemy następującymi stwierdzeniami:

  • Spotkaliśmy dziesiątki nowych partnerów.
  • Rozdaliśmy setki szklanek i wafli piwnych.
  • Obdarzyliśmy setki odwiedzających puszką czeskiego piwa.
  • Organizatorzy targów to bardzo mili goście. Ale to, że na targach e-commerce sieć wi-fi nie działa poprawnie, to trochę wstyd.
  • Wszędzie w Warszawie leją albo kraftowe (to super), albo Tyskie i Książęce (to trochę wstyd). My, chłopaki z prowincji, doceniliśmy kraftowe.
  • Tyskie w hotelowej restauracji po 30,- PLN to bardzo wstyd.
  • Na szczęście mieliśmy beczułkę czeskiego pilznera.
  • Kolejną przywieziemydo Gdańska;-)


olzalogisticolzalogistic.com, s.r.o.Protifašistických bojovníků 1329/19,73701 Český Těšín, Republika CzeskaNIP: CZ01503057, IČ (regon CZ): 01503057

© Olza Logistic 2011-2022 / Polityka prywatności

Site by weboski

Dziękujemy!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Szwejk

Szybki kontakt

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Rozumiem