iconBOK 33 445 70 30 iconOferta biznes 503 150 970 kalendarz dni wolnych
Doręczenia GLS SK z automatycznymi powiadomieniami E-MAIL/SMS

Doręczenia GLS SK z automatycznymi powiadomieniami E-MAIL/SMS

01 marca 2021
Od 1 kwietnia 2021 roku uruchamiamy nowe usługi dodatkowe dla doręczeń na Słowacji realizowanych przez GLS.

W ramach FlexDeliveryService i FlexDeliverySmsService GLS SK będzie z wyprzedzeniem informować odbiorców paczek o dostawie i oferować różne opcje doręczenia. Notyfikacje będą wysyłane za pomocą e-maili i SMS-ów.

Dzięki wprowadzonym usługom odbiorca otrzyma informacje o nadchodzącej paczce i będzie mógł:
  • zmienić datę doręczenia,
  • zmienić adres doręczenia,
  • przekierować paczkę do ParcelShopu,
  • przekierować paczkę do Paczkomatu.

Do tej pory paczki obsługiwane przez GLS SK były doręczane bez jakichkolwiek informacji wysyłanych do klienta. Wprowadzenie usług ma na celu zoptymalizowanie logistyki ostatniej mili, zredukowanie liczby nieodebranych paczek i w efekcie także zmniejszenie liczby spraw zgłaszanych do BOK.

Obie usługi wprowadzamy nierozłącznie. Będą standardowym i automatycznym rozwiązaniem dla wszystkich słowackich przesyłek krajowych obsługiwanych przez GLS.

W związku z ich wprowadzeniem ceny doręczeń GLS SK zwiększą się o 1 PLN / 6CZK / 0,23€. Uaktualnione cenniki zostaną opublikowane na początku kwietnia wraz z uruchomieniem usług.olzalogisticolzalogistic.com, s.r.o.Protifašistických bojovníků 1329/19,73701 Český Těšín, Republika CzeskaNIP: CZ01503057, IČ (regon CZ): 01503057

© Olza Logistic 2011-2023 / Polityka prywatności

Site by weboski

Dziękujemy!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Szwejk

Szybki kontakt

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Rozumiem