pobierz ofertę

Podaj nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy warunki współpracy

Logo OlzaLogistic
Zadzwoń 503 150 970
07.02.2021

Nasza usługa wygrywa test MF DNES!

Nasza usługa, dedykowana klientom detalicznym w Czechach - Balik123.cz - wygrała test jakości poczytnego MF DNES! W pokonanym polu zostawiliśmy m.in. Pocztę Czeską i DPD.

Idea testu była prosta, a jego zasady obiektywne. Próbie poddano w sumie 12 firm, wysyłając za ich pośrednictwem przesyłki z książkami.

Najlepszy wynik uzyskał Balik123. Doceniono nas w głównych kryteriach testowych, które odpowiadają podstawowym wymaganiom klientów wobec firm kurierskich.

Zamówienie za pośrednictwem Balik123.cz odbywa się w - a jakże! - trzech prostych krokach:

1. wprowadzasz wymiary paczki, dane nadawcy i adresata,

2. wybierasz datę kiedy kurier ma się zjawić po paczkę,

3. dokonujesz płatności online i gotowe!

MF DNES wyróżnił nasze intuicyjne usługi takie jak płatności online, czy monitoring paczki, możliwość wysyłki za pobraniem oraz efektywne wsparcie za pośrednictwem chatu.

Nie bez znaczenia był także sposób odbioru i doręczenia paczki. Kurierzy - zarówno odbierający, jak i doręczający paczkę - byli mili, kulturalni i mieli przepisowo założone maseczki. Podróż paczki trwała dokładnie 21 godzin i 58 minut. Cena za usługę wyniosła 135 koron.

W podsumowaniu wskazano na przewagi naszej oferty: za pomocą Balik123 możesz wysłać paczki szybko, tanio i prosto :)


Balik123 to usługa pozwalająca klientom detalicznym w Czechach wysyłać w prosty i przyjazny sposób paczki do całej Unii Europejskiej. Usługa jest realizowana z naszym partnerem GLS.