iconBOK 33 445 70 30 iconOferta biznes 503 150 970 kalendarz dni wolnych
Usługi Olza Logistic wyróżnione przez Gazetę Finansową!

Usługi Olza Logistic wyróżnione przez Gazetę Finansową!

22 kwietnia 2020

Nasze usługi dodatkowe zostały docenione przez Gazetę Finansową, jako jeden z 5 najlepszych produktów dla e-commerce! Obok nas wyróżnione zostały takie marki jak ING i Shoper.

Redakcja doceniła fakt, że wspieramy naszych klientów w logistyce transgranicznej kompleksowo. W skutecznej sprzedaży towarów za granicę niezbędny jest nie tylko doskonały łańcuch dostaw, ale także efektywne zarządzanie m.in. obsługą klienta, czy obecnością w internecie na rynkach docelowych. Czyli dokładnie to, w czym wspieramy swoich klientów!

Jak czytamy w uzasadnieniu redakcji "dynamicznie rozwijający się rynek e-commerce wymusza na branży wprowadzanie coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań, które spełnią rosnące oczekiwania klientów. Firmy, które znalazły się w naszym zestawieniu, wychodzą naprzeciw wymogom użytkowników i szybko zmieniającemu się sektorowi. Wyprzedzają konkurencję, tworząc nową jakość w e-commerce".

Nie mamy wątpliwości, że wyróżnienie jakie otrzymaliśmy jest też potwierdzeniem trendu coraz większego znaczenia zakupów transgranicznych w e-commerce.

Dziękujemy!

Raport Gazety Finansowej można znaleźć tu: raport e-commerce GF

PS. Wyróżnienie dostaliśmy jeszcze w marcu, ale ze względu na dynamiczny rozwój epidemii, koncentrowaliśmy się wtedy na komunikacji związanej z operacjami logistycznymi i sytuacją na granicach. Teraz przyszedł czas żeby się pochwalić :)

Jeszcze komentarz Szybkiego Kuriera Szwejka :)


olzalogisticolzalogistic.com, s.r.o.Protifašistických bojovníků 1329/19,73701 Český Těšín, Republika CzeskaNIP: CZ01503057, IČ (regon CZ): 01503057

© Olza Logistic 2011-2024 / Polityka prywatności

Site by weboski

Dziękujemy!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Szwejk

Szybki kontakt