pobierz ofertę

Podaj nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy warunki współpracy

Logo OlzaLogistic
Zadzwoń 572 949 089
22.04.2020

Usługi Olza Logistic wyróżnione przez Gazetę Finansową!

Nasze usługi dodatkowe zostały docenione przez Gazetę Finansową, jako jeden z 5 najlepszych produktów dla e-commerce! Obok nas wyróżnione zostały takie marki jak ING i Shoper.

Redakcja doceniła fakt, że wspieramy naszych klientów w logistyce transgranicznej kompleksowo. W skutecznej sprzedaży towarów za granicę niezbędny jest nie tylko doskonały łańcuch dostaw, ale także efektywne zarządzanie m.in. obsługą klienta, czy obecnością w internecie na rynkach docelowych. Czyli dokładnie to, w czym wspieramy swoich klientów!

Jak czytamy w uzasadnieniu redakcji "dynamicznie rozwijający się rynek e-commerce wymusza na branży wprowadzanie coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań, które spełnią rosnące oczekiwania klientów. Firmy, które znalazły się w naszym zestawieniu, wychodzą naprzeciw wymogom użytkowników i szybko zmieniającemu się sektorowi. Wyprzedzają konkurencję, tworząc nową jakość w e-commerce".

Nie mamy wątpliwości, że wyróżnienie jakie otrzymaliśmy jest też potwierdzeniem trendu coraz większego znaczenia zakupów transgranicznych w e-commerce.

Dziękujemy!

Raport Gazety Finansowej można znaleźć tu: raport e-commerce GF

PS. Wyróżnienie dostaliśmy jeszcze w marcu, ale ze względu na dynamiczny rozwój epidemii, koncentrowaliśmy się wtedy na komunikacji związanej z operacjami logistycznymi i sytuacją na granicach. Teraz przyszedł czas żeby się pochwalić :)

Jeszcze komentarz Szybkiego Kuriera Szwejka :)