iconBOK 33 445 70 30 iconOferta biznes 503 150 970 kalendarz dni wolnych
Wyprzedaże w Czechach

Wyprzedaże w Czechach

17 października 2017
Właśnie nadszedł czas bardzo dobrze znany wszystkim sprzedawcom. Ruszyły wyprzedaże. Podajemy więc kilka rad, jak przygotować się do tej imprezy i jak mają się te sprawy u naszych południowych sąsiadów.

Czesi - podobnie jak Polacy - lubią wyprzedaże i chętnie z nich korzystają. W związku z tym podajemy krótki słowniczek wyrazów, które alarmują i informują klienta o tym, że właśnie trafił na okazję kupna po atrakcyjnej cenie:


  • Výprodej = Wyprzedaż
  • Sleva = Zniżka (rabat)
  • Akce = Promocja
Zachęcamy do używania tych "magicznych" słów w ofertach.

Jeżeli sprzedajesz na aukro.cz, to możesz posłużyć się takim wyrazem w nazwie produktu, nie zapomnij też o podaniu ceny "przed" i "po" zniżce.

Jeżeli sprzedajesz w sklepie internetowym, to używaj powyższych słów w kampaniach reklamowych, na bannerach lub stronach produktu. W przeciwieństwie do Aukro nie zalecamy jednak używania ich wprost w nazwie produktu - szczególnie porównywarki towarów nie lubią takich praktyk i często blokują oferty.

Unikaj zniżek "na oko" - czescy klienci upewniają się, czy zniżka naprawdę ma miejsce; porównują ceny z innymi sprzedawcami, pilnują cen, często "czyhają" na promocje i jeżeli doświadczą kłamstwa ze strony sprzedawcy, to wtedy potrafią się boleśnie rewanżować.

Wyprzedaże to również temat medialny - w prasie oraz mediach elektronicznych pojawiają się artykuły o gorączce zakupowej oraz porady dla klientów, jak nie dać się "wrobić" sprzedawcom. By uniknąć kłopotliwych sytuacji, zawsze na miejscu jest rzetelna komunikacja z klientem, dotrzymywanie obiecanych terminów dostawy oraz ceny produktu.

Życzymy obfitych łowów ;-)

olzalogisticolzalogistic.com, s.r.o.Protifašistických bojovníků 1329/19,73701 Český Těšín, Republika CzeskaNIP: CZ01503057, IČ (regon CZ): 01503057

© Olza Logistic 2011-2022 / Polityka prywatności

Site by weboski

Dziękujemy!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Szwejk

Szybki kontakt

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Rozumiem