iconBOK 33 445 70 30 iconOferta biznes 503 150 970 kalendarz dni wolnych
ECONT i SPEEDY - wysyłaj paczki do bułgarskich klientów wielokanałowo

ECONT i SPEEDY - wysyłaj paczki do bułgarskich klientów wielokanałowo

13 lutego 2022

Wysyłasz paczki do klientów w Bułgarii? A może dopiero zamierzasz podbić tamtejszy rynek? Niezależnie, do której grupy przedsiębiorców się zaliczasz, warto poznać najpopularniejsze bułgarskie spedycje, z którymi współpracuje Olza Logistic!

Bułgarski e-commerce to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków w Europie. Jego wartość w 2022 roku ma osiągnąć 1,6 mln € i w kolejnych latach utrzymywać dwucyfrowe tempo wzrostu na poziomie około 17%. Obecnie w tym 7-milionowym kraju ponad 60% to użytkownicy internetu. Mamy więc do czynienia z wciąż mało nasyconym rynkiem o ogromnym potencjale.

Historia bułgarskich firm kurierskich, o których dziś opowiemy sięga jeszcze XX wieku. Econt i Speedy to operatorzy gwarantujący jakościowe i terminowe doręczenia nawet w najgorętszych okresach paczkowych szczytów.

ECONT

Założony w 1993 roku Econt to operator usług kurierskich i płatniczych dla e-commerce oraz klientów indywidualnych, znany z odważnego wprowadzania nowych rozwiązań. Główny profil działalności obejmuje także usługi pocztowe, cargo i logistykę międzynarodową.

W ramach działności kurierskiej Econt dostarcza paczki standardowo w 24h do dowolnego miejsca w Bułgarii. Oferuje dodatkowe usługi, takie jak płatność przy odbiorze, przesyłki zwrotne i dokładne godziny doręczenia. Odbiorcy są informowani o paczkach za pomocą rozbudowanego systemy notyfikacji (e-mail i SMS).

Usługę Cash on Delivery Econt oferuje już 20 lat. W 2002 roku wprowadził także rewolucyjną wtedy usługę pozwalającą na zmianę warunków odbioru przesyłki, m.in. dnia, godziny oraz adresu. W 2014 roku Econt uruchomił sieć Ekontomatów, czyli paczkomatów umożliwiających wysyłanie lub odbieranie przesyłek o dowolnej porze dnia.

SPEEDY

Speedy jest jedną z największych firm na bułgarskim rynku usług kurierskich. Jej udział w rynku przekracza 25%.

Firma powstała w 1998 roku. Obecnie zatrudnia ponad 1400 pracowników i posiada flotę 1000 pojazdów oraz jedną z najbardziej rozwiniętych struktur informatycznych w kraju. Jej sieć logistyczna obejmuje 100% terytorium Bułgarii.

Speedy jest w stanie obsłużyć ponad 700 tys. klientów, którzy wysyłają ponad 25 mln paczek rocznie. Duża ich część trafia do sieci ponad pół tysiąca Pick-up Pointów i paczkomatów.

Speedy jest pierwszą bułgarską firmą, która zintegrowała i certyfikowała system kontroli jakości ISO 9001:2015 oraz pierwszą spółką giełdową w branży logistycznej w Bułgarii. Firma jest partnerem międzynarodowego koncernu DPD.

NAJLEPSZE SPEDYCJE W JEDNYM MIEJSCU

Współpracując z Olza Logistic najlepsze spedycje masz zawsze pod ręką i w jednym miejscu. Nie musisz podpisywać umów z różnymi firmami, aby optymalizować swój łańcuch logistyczny. Już to zrobiliśmy za Ciebie. Teraz wystarczy Ci jedna umowa z Olzą, w ramach której dostaniesz dostęp do różnych firm kurierskich i wielokanałowych doręczeń na najlepszych rynkach dla polskiego e-commerce!

Zacznijmy współpracować już dziś :) Zadzwoń 503 150 970

olzalogisticolzalogistic.com, s.r.o.Protifašistických bojovníků 1329/19,73701 Český Těšín, Republika CzeskaNIP: CZ01503057, IČ (regon CZ): 01503057

© Olza Logistic 2011-2024 / Polityka prywatności

Site by weboski

Dziękujemy!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Szwejk

Szybki kontakt