zamów ofertę!

Podaj nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy warunki współpracy

27.10.2019

Eksperci od czeskiego rynku e-commerce

Czeski rynek e-commerce przeżywa prawdziwy boom. To idealny moment, żeby na nim zaistnieć. Ale warto to zrobić tylko z ekspertami, którzy znają jego specyfikę od podszewki i z sukcesami wprowadzają na niego polskie firmy od wielu lat.

Podczas niedawno zakończonych Targów eHandlu w Warszawie, Olza Logistic była jedyną firmą, która przygotowała dla odwiedzających prelekcję na temat handlu internetowego u naszych południowych sąsiadów. Wartościowa treść, którą przedstawił Tomek Ryłko, przyciągnęła przed scenę około 200 osób!

To z jednej strony pokazuje jak wielki potencjał i znaczenie ma czeski e-rynek dla polskich przedsiębiorców, a z drugiej ugruntowuje pozycję Olzy jako lidera w obsłudze średnich i dużych firm chcących zawojować najszybciej rozwijający się rynek e-commerce w Europie.

Podczas targów spotkaliśmy się z ponad setką kontrahentów i nawiązaliśmy dziesiątki nowych relacji biznesowych. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i już dziś obiecujemy rozwinięcie tematu zagranicznych rynków e-commerce podczas kolejnych tego typu imprez.