pobierz ofertę

Podaj nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy warunki współpracy

Logo OlzaLogistic
kalendarz dni wolnych BOK 33 445 70 30 Oferta 503 150 970
15.05.2021

Funkcjonalny kalendarz dni wolnych od pracy w krajach docelowych

Zaplanuj z wyprzedzeniem doręczenia paczek! Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej uruchomiliśmy kalendarz dni wolnych od pracy w krajach docelowych naszych spedycji. Od teraz, zamiast szukać w internecie informacji dotyczących poszczególnych krajów, wystarczy wejść na stronę Olzy gdzie wszystko podane jest w intuicyjnej formie prostych kalendariów.

Na kalendarzu zaznaczone są weekendy oraz wszystkie święta religijne i państwowe ustawowo wolne od pracy. Dzięki temu można z wyprzedzeniem planować wysyłki z uwzględnieniem lokalnych przerw w dostawach i poinformować klientów o możliwych przesunięciach standardowych czasów doręczeń.

Kalendaria pozwalają sprawdzić kiedy nie będą realizowane doręczenia paczek w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii. Obecnie kalendarz zawiera aktualne informacje do końca bieżącego roku.

Kalendarz dla wszystkich kierunków znajduje się na tej stronie: https://www.olzalogistic.com/kalendarz

Kalendaria poszczególnych krajów dostępne są także z poziomu zakładek konkretnych spedycji:

Kalendarz powstał w odpowiedzi na zgłaszane przez Państwa potrzeby, dlatego chcemy go dalej rozbudowywać.
Prosimy o zgłaszanie uwag oraz propozycje innych rozwiązań, które chcieliby Państwo wdrożyć w tym narzędziu na adres press@olzalogistic.com.