iconBOK 33 445 70 30 iconOferta biznes 503 150 970 kalendarz dni wolnych
Funkcjonalny kalendarz dni wolnych od pracy w krajach docelowych

Funkcjonalny kalendarz dni wolnych od pracy w krajach docelowych

15 maja 2021
Zaplanuj z wyprzedzeniem doręczenia paczek! Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej uruchomiliśmy kalendarz dni wolnych od pracy w krajach docelowych naszych spedycji. Od teraz, zamiast szukać w internecie informacji dotyczących poszczególnych krajów, wystarczy wejść na stronę Olzy gdzie wszystko podane jest w intuicyjnej formie prostych kalendariów.

Na kalendarzu zaznaczone są weekendy oraz wszystkie święta religijne i państwowe ustawowo wolne od pracy. Dzięki temu można z wyprzedzeniem planować wysyłki z uwzględnieniem lokalnych przerw w dostawach i poinformować klientów o możliwych przesunięciach standardowych czasów doręczeń.

Kalendaria pozwalają sprawdzić kiedy nie będą realizowane doręczenia paczek w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii. Obecnie kalendarz zawiera aktualne informacje do końca bieżącego roku.

Kalendarz dla wszystkich kierunków znajduje się na tej stronie: https://www.olzalogistic.com/kalendarz-dni-wolnych

Kalendaria poszczególnych krajów dostępne są także z poziomu zakładek konkretnych spedycji:

Kalendarz powstał w odpowiedzi na zgłaszane przez Państwa potrzeby, dlatego chcemy go dalej rozbudowywać.
Prosimy o zgłaszanie uwag oraz propozycje innych rozwiązań, które chcieliby Państwo wdrożyć w tym narzędziu na adres press@olzalogistic.com.

olzalogisticolzalogistic.com, s.r.o.Protifašistických bojovníků 1329/19,73701 Český Těšín, Republika CzeskaNIP: CZ01503057, IČ (regon CZ): 01503057

© Olza Logistic 2011-2024 / Polityka prywatności

Site by weboski

Dziękujemy!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Szwejk

Szybki kontakt