pobierz ofertę

Podaj nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy warunki współpracy

Logo OlzaLogistic
kalendarz dni wolnych BOK 33 445 70 30 Oferta 503 150 970
16.08.2020

Olza Logistic z najlepszą ofertą wysyłki paczek do Rumunii i na Węgry!

Dzięki własnemu, codziennemu linehualowi Olza Logistic jest w stanie dostarczyć paczki do odbiorców na Węgrzech i w Rumunii nawet w 24 godziny. A to dopiero początek benefitów, bowiem operator przygotował cały pakiet unikalnych warunków dostaw.

Propozycja Olzy to jedna z najbardziej kompleksowych i najlepszych cenowo ofert na polskim rynku. Dedykowana jest szczególnie polskim e-sklepom, które poważnie myślą o podboju zagranicznych rynków.

Oprócz bardzo konkurencyjnych warunków cenowych i ekspresowych dostaw, oferta Olzy obejmuje także serwis pobrań i pełną obsługę zwrotów. W przypadku pobrań należności przelewane są niezwłocznie po ich otrzymaniu, a sprzedawca nie musi w tym celu prowadzić rachunku w lokalnej walucie (HUF lub RON). Korzystając z usług Olzy nadawca unika także konieczności relabelingu, bowiem docelowe etykiety przewozowe drukuje bezpośrednio z systemu nadawczego operatora.

Podobne warunki Olza Logistic świadczy także przy dostawach do Czech, Słowacji, Bułgarii, Chorwacji i Słowenii,

Oferta Olzy to wielka szansa dla polskich e-sklepów, które dysponują świetnym zapleczem technologicznym i logistycznym oraz większym doświadczeniem niż ich lokalni konkurenci na Węgrzech czy w Rumunii. Tym bardziej, że oba te kraje należą do najbardziej perspektywicznych rynków e-commerce w Europie.

Aż 91% dorosłych Węgrów robi zakupy on-line, a wartość węgierskiego e-rynku szacuje się obecnie na ponad 3 miliardy euro. Z kolei sektor e-commerce w Rumunii przekroczył w zeszłym roku próg 4,3 mld euro i w 2020 ma osiągnąć ponad 5 mld euro. Rumuni wydają dziennie średnio 12 milionów euro na zakupy w sieci.

Rumuński i węgierski handel elektroniczny mają wciąż olbrzymią przestrzeń na rozwój. Nieporównywalnie większą niż inne, bardziej dojrzałe rynki e-commerce w Europie zachodniej. To idealny moment dla polskich e-sklepów na podbicie jednych z najszybciej wschodzących rynków e-commerce w Europie.

Sprawdź podstawowe fakty dotyczące rynku rumuńskiego.
Sprawdź podstawowe fakty dotyczące rynku węgierskiego.
Dowiedz się więcej o unikalnej ofercie dostaw na Węgry i do Rumunii.