pobierz ofertę

Podaj nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy warunki współpracy

Logo OlzaLogistic
kalendarz dni wolnych BOK 33 445 70 30 Oferta 503 150 970
30.06.2020

Fact sheet - rumuński rynek e-commerce

Według różnych szacunków do Czech, Rumunii, Węgier i Słowacji swoje towary wysyła jedynie 7-9% polskich sklepów internetowych. A są to rynki wciąż nienasycone, z największą zdolnością wzrostu w Europie.

Eksperci szacują ich potencjał na około 40 milionów osób, które w najbliższym czasie zaczną kupować w internecie. Według Eurostatu, do 2021 roku, rynki e-commerce w tych krajach zwiększą się nawet o kilkadziesiąt procent.

To wielka szansa dla polskich e-sklepów, które dysponują świetnym zapleczem technologicznym i logistycznym oraz większym doświadczeniem niż ich lokalni konkurenci.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym najnowszym opracowaniem dotyczącym e-rynku w Rumunii. To idealne uzupełnienie naszych wcześniejszych infografik dotyczących Czech, Słowacji i Węgier.

Jeśli myślisz o wysyłaniu paczek do krajów Europy środkowo-wschodniej i na Bałkany, lepiej trafić nie mogłeś. Olza to zaufany partner biznesowy dla ponad 2000 klientów. Sprawdź nas i wykorzystaj swoją szansę w handlu transgranicznym!

POBIERZ FACT SHEET: RUMUŃSKI RYNEK E-COMMERCE