iconBOK 33 445 70 30 iconOferta biznes 503 150 970 kalendarz dni wolnych
Olza Logistic z najlepszą ofertą wysyłki paczek do Rumunii i na Węgry!

Olza Logistic z najlepszą ofertą wysyłki paczek do Rumunii i na Węgry!

16 sierpnia 2020
Dzięki własnemu, codziennemu linehualowi Olza Logistic jest w stanie dostarczyć paczki do odbiorców na Węgrzech i w Rumunii nawet w 24 godziny. A to dopiero początek benefitów, bowiem operator przygotował cały pakiet unikalnych warunków dostaw.

Propozycja Olzy to jedna z najbardziej kompleksowych i najlepszych cenowo ofert na polskim rynku. Dedykowana jest szczególnie polskim e-sklepom, które poważnie myślą o podboju zagranicznych rynków.

Oprócz bardzo konkurencyjnych warunków cenowych i ekspresowych dostaw, oferta Olzy obejmuje także serwis pobrań i pełną obsługę zwrotów. W przypadku pobrań należności przelewane są niezwłocznie po ich otrzymaniu, a sprzedawca nie musi w tym celu prowadzić rachunku w lokalnej walucie (HUF lub RON). Korzystając z usług Olzy nadawca unika także konieczności relabelingu, bowiem docelowe etykiety przewozowe drukuje bezpośrednio z systemu nadawczego operatora.

Podobne warunki Olza Logistic świadczy także przy dostawach do Czech, Słowacji, Bułgarii, Chorwacji i Słowenii,

Oferta Olzy to wielka szansa dla polskich e-sklepów, które dysponują świetnym zapleczem technologicznym i logistycznym oraz większym doświadczeniem niż ich lokalni konkurenci na Węgrzech czy w Rumunii. Tym bardziej, że oba te kraje należą do najbardziej perspektywicznych rynków e-commerce w Europie.

Aż 91% dorosłych Węgrów robi zakupy on-line, a wartość węgierskiego e-rynku szacuje się obecnie na ponad 3 miliardy euro. Z kolei sektor e-commerce w Rumunii przekroczył w zeszłym roku próg 4,3 mld euro i w 2020 ma osiągnąć ponad 5 mld euro. Rumuni wydają dziennie średnio 12 milionów euro na zakupy w sieci.

Rumuński i węgierski handel elektroniczny mają wciąż olbrzymią przestrzeń na rozwój. Nieporównywalnie większą niż inne, bardziej dojrzałe rynki e-commerce w Europie zachodniej. To idealny moment dla polskich e-sklepów na podbicie jednych z najszybciej wschodzących rynków e-commerce w Europie.

Sprawdź podstawowe fakty dotyczące rynku rumuńskiego.
Sprawdź podstawowe fakty dotyczące rynku węgierskiego.

olzalogisticolzalogistic.com, s.r.o.Protifašistických bojovníků 1329/19,73701 Český Těšín, Republika CzeskaNIP: CZ01503057, IČ (regon CZ): 01503057

© Olza Logistic 2011-2024 / Polityka prywatności

Site by weboski

Dziękujemy!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Szwejk

Szybki kontakt